انجمن گروه آشیانه
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

انجمن گروه آشیانه

انجمن گروه آشیانه

Home:معرفی کوتاهLatest imagesSearchRegisterLog in
 انجمن گروه آشیانه به شما خوش آمد می گوید

یک کلمه...

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin

یک کلمه... Empty
PostSubject: یک کلمه...   یک کلمه... EmptyTue Aug 21, 2012 9:32 am

آنچه که برای خود میخواهی برای دیگران نیز همان چیز را بخواه،من آزادی ،عدالت،برابری و برادری را برای همه میخواهم نه فقط برای خود،خوشبختی انسانهایی که به انسانیت رسیده اند و نیز رهایی انسانهای گمراه و در آمدن جاهلین از جهل آرزوی من است

همیشه در باره این موضوع فکر میکردم که هرکی میگه همجنسگرا بیمار روانیه دروغه اما کم کم به این نتیجه رسیدم که این موضوع صحت داره و دروغ نیست و 90 درصدشون که من تو این سایت بهشون برخورد کردم هرکدومشون بنوعی روانی بودند و روانی هایی که درعمرم ندیده بودم اینجا دیدم،البته اشتباه نشه منظور من این نیست که هرکی گرایشش به همجنس باشه روانیه نه اینطور نیست چون همجنسگرایی انتخابی نیست که من بگم مثلا چون چنین گرایشی رو انتخاب کردم پس اشتباه کردم و روانیم خیر،من تایید نمیکنم که همجنسگراها اساسا و ذاتا بیمار روانی هستند،بلکه فشارهایی که به مرور زمان بر پیکر همجنسگرایان وارد میشه بتدریج روح اونها رو رنده میکنه و یا کمبودهایی که جامعه و خانواده برای اونها ایجاد میکنه و فشارهایی که از سایرین بر آنها وارد میشه باعث تغییر در رفتارو انجام کارهایی میشه که شایسته یک انسان نیست ،البته این رو هم میدونم که بیشتر افرادی که اینجا هستند همجنسگرا نیستند بلکه بای سکشوال هایی هستند که آگاهانه یا نا آگاهانه خودشون روبنا به دلایل مختلف همجنسگرا مینامند،در زمینه اثبات موضوع همجنسگرایی و اینکه همجنسگرایی هرگز در دین ما مطرح نشده دلایلی دارم که تابحال کسی مطرح نکرده،توضیحات من
بسیارجالب است

زمان داره از دست میره ،ما هرسال مسن تر میشیم وزیبایی ما هرساله از دست میره اما همچنان تنها مانده ایم و در انتظار شخص دلخواهمون هستیم .این دنیا گورستان خواسته های ما شد .دنیا
زیباست اما بعضی آدمها از اون برای تحمیل سلیقه های شخصی خودشون استفاده کردند.ظلمی که در حق همجنسگراهای ایرانی شد را هرگز نمیبخشم و منتظر روزی هستم تا شاید آزادی همجنسگرایان ایرانی را ببینم شاید آن روز را نبینم اما امیدوارم که خداوند مهربان در آن دنیا مرا به خواسته ام برساند چرا که او از هر دانایی داناتر است و بر احساس و ذات وجودی ما که آفریده خود اوهستیم کاملا آگاه است چگونه خداوند میتواند موجودی را مجازات نماید که خود آنگونه آفریده است،آنچیزی که من میخوام در این دنیا دست یافتنی نیست بلکه من تنها در جهان باقی میتوانم به خواسته ام برسم،خواسته من چیزی نیست جز آنکه در کنار شخصی که مورد علاقه من است تا ابدیت زندگی کنم و من و او همیشه جوان بمانیم و هرگز پیر نشویم،از کنار هم بودن به انتهای آرامش برسیم و هرگز از یکدیگر زده نشویم و همیشه خوش و سرحال و سر زنده باشیم جایی که کسی بخاطر گرایش جنسیمان ما را از امکانات موجود محروم نمیکند و تمام انسانها در انتهای بلوغ فکری و کمال زندگی خواهند کرد،

خداوند ما رو انسان خلق کرد تا به انسانیت برسیم،اگر قرار بود رفتارمون مثل حیوان باشه پس چرا بصورت انسان خلق شدیم پس سعی کن به انسانیت و آن میزان کمالی که به اندازه پذیرش درونی ات در تو وجود داره برسی،یک چیزیم تازه فهمیدم و اون اینکه اینجا کلی روسپی وجود داره در مورد چهره ام:تو عکس خیلی بد میفتم یعنی اگر به عکسم نمره 10 بدین به هنگام ملاقات رو در رو نمره 15 میدیند

Back to top Go down
https://ashiyane.ace.st
Momid12

Momid12

یک کلمه... Empty
PostSubject: Re: یک کلمه...   یک کلمه... EmptyTue Aug 28, 2012 10:03 am

مهم نیست قشنگ باشی قشنگ اینه مهم باشی حتی برای یک نفر .........!!!
Back to top Go down

یک کلمه...
Back to top 
Page 1 of 1