انجمن گروه آشیانه
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

انجمن گروه آشیانه

انجمن گروه آشیانه

Home:معرفی کوتاهLatest imagesSearchRegisterLog in
 انجمن گروه آشیانه به شما خوش آمد می گوید

همه ی من از من !

Go down 
AuthorMessage
hadi0991

hadi0991

همه ی من از من !  Empty
PostSubject: همه ی من از من !    همه ی من از من !  EmptyFri Feb 08, 2013 2:30 pm

سلام ، سلام به همه ی شما بازدید کنندگان عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه !
من بوتر آیرون گارد وقتی شروع به یادگیری هک کردم اول از یک سوال شروع کردم IP چیست؟ اما حالا که اینجا نشستم تو اینترنت کلی طرفدلر دارم کلی دوست جدید و کلی تماشاگر جدید (مثل شما ) و كلي استاد جدید (مثل شما ) حالا دیگه زیاد مشکلی برای هک کردن ندارم و دیگه حتی سوالات زیادی هم برام نمونده ، می خوام از نو شروع کنم شاید وقتی می خواستم هکر بشم یکم تند رفتم و به خیلی هم ظلم شد شاید بعضی از شما فکر می کنید که من هر روز در حال هک کردنم ولی اصلا اینطور نیست دیگه کمتر سعی می کنم مزاحم دیگران بشم درسته که ما هکر خوب ندارم ولی من می خوام جزء چند تا دونه از نسل مرده ی اونا باشم من نمی گم دیکه هک نمی کنم از این به بعد هک می کنم و بعد جبران می کنم که اگر این کار رو هم نکنم زندگی نمی گذرهمن مثل همیشه و به همون اندازه هک می کنم اما کمی انسانی تر و بیشتر سعی می کنم این مکتب رو آموزش بدم اما به کسانی که استحقاقش رو داشته باشن من در این کشور بیشتر از 4 الی 5 شاگرد واقعی داریم و هک رو بصورت حرفه ای به اونها یاد می دم و هیچ پولی هم ازشون نگرفتم مگر اینکه خودشون بهم کادویی داده باشن در ضمن من هیچکدوم اونها رو ملاقات نکردم در کل هیچ کس از شاگردانم من رو بصورت حضوری ندیده اند و فقط تلفنی با اونها تماس داشتم .
امیدوارم این سرگذشت نصفه نیمه مفید بوده باشه !
اینم درس امروز:
با آرزوی موفقیت برای تمامی شما در تمامی زمینه ها
بوتر آیرون گارد
Back to top Go down

همه ی من از من !
Back to top 
Page 1 of 1